Skip to content

Tak to jsme my!

Máme takový dojemný a romantický příběh, jste připraveni?

To bylo tak. Víťa žil několik let v Holandsku (kdysi dávno, už je tomu více než 10 let), kde mu krom dobrých sýrů učarovaly i tulipány. Při svých cestách domů vozil jejich cibule jako suvenýr z cest rodině a kamarádům, a že to byl velmi oblíbený dárek! A tak objednávkové objemy narůstaly a narůstaly, až z toho založil e-shop cibule.cz. To bylo v roce 2015 a úplně první zákazník si objednal celých 9 cibulí! 

Nedlouho poté se do příběhu dostává Zuzka. Té nejdřív učaroval Víťa a pak až cibule. Nicméně láska slzy z kuchyňské cibule přenáší, a tak se do běhu cibule.cz ráda zapojila.

Naštěstí se ukázalo, že se dobře doplňujeme. Víťa má na starost všechno technické co se cibule týká (neboli to, čemu blondýna nerozumí), takže celý web, objednávky, skladování… je toho mnoho. Je to hlava cibule a všechno tak vlastně zastřešuje. Zuzka má na starost hlavně komunikaci, to znamená texty na sítě, na web, na emaily, na telefonáty (neboli to, čemu se Víťa radši vyhne). 

No a k tomu máme kolem sebe naštěstí spoustu lidí, kteří nám pomáhají, když jsme v koncích. Máme na sebe navázanou květinovou farmářku Nelu či zahradní architektku Renatu, které Cibuli hlavně v jejích začátcích moc pomohly. 

DSC01508

Víťa

Zakladatel, šéf nás všech, vizionář a tahoun, technický guru

Zuzka

Komunikátorka, tisková mluvčí, textařka, editorka

IMG_7753

Cibule jsou naší vášní. Nebo jinak, cibule jsou radost, zájem, koníček, práce, základ, z kterého všechno vychází. To co ale potom z cibule vyleze, to je teprve vášeň! Baví nás objevovat nové druhy, těšit se již na ty známé, zdali budou vypadat stejně jako ten rok předešlý, baví nás sdílet tu radost s vámi, s našimi milými zákazníky.

Snažíme se to dělat jak nejlíp jen umíme. Vybíráme ty nejlepší cibule a hromadíme cibulové know-how. Rukama nám už prošly desítky tisíc cibulí. Je toho samozřejmě ještě mnoho, co nevíme, nebo co můžeme vylepšit, což nás na tom vlastně také baví. Těší nás, že se můžeme dozvídat stále něco nového, seznamovat sebe i vás s novinkami ze světa cibulovin a neustále se tak nechat překvapovat. 

Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak se vašim cibulovinám daří. Nebo nám dejte vědět jen tak, radost budeme mít stejně! A stejně tak vám rádi poradíme, když budete mít jakýkoli dotaz.

Budeme se tedy těšit na slyšenou/psanou či třebas někdy na viděnou!

Vaše cibule.cz

Máte na nás jakoukoli otázku?