Tým cibule

 

Prodáváme radost

Za Cibulí stojí parta lidí spojená nadšením pro cibule okrasných rostlin. Naším cílem je zasadit se o co největší rozkvetenost našich luhů a hájů.

Víťa

Kormidelník

Nela

Květinová farmářka

Renata

Zahradní architektka

Zuzka

Projektová manažerka

V dávných dobách okolo roku 2009 jsem byl na studiích v Holandsku, kde mi tenkrát učarovalo množství narcisů, tulipánů a ostatních cibulí, které každé jaro zaplavily celou zemi. Nedalo mi to a začal jsem je vozit do Česka. Zpočátku to bylo pro radost rodině a kamarádům, postupně to však přerostlo v širší záběr. 

 

 

Víťa Pejčoch

Když jsem vybavoval svůj nový byt, snažil jsem si myšlenky utřídit chozením po obchodech a inspirovat se na internetu, ale mou nejistotu to množství informací jen umocnilo. Chtěl jsem si tedy přizvat profesionála, který by mi s návrhem bytu pomohl. Nabídka designérů na českém trhu byla pro mě ale nepřehledná a obor interiérového návrhářství příliš složitý.

Nakonec jsem našel odborníka na interiérový design ve svém okolí – architektku Annu Borovskou. Ta mi poradila s mým bytem a pomohla mi zorientovat se ve svém oboru. Abychom mohli pomoci s návrhem interiéru i dalším lidem, založili jsme na podzim roku 2013 firmu Hezkey. Postupně jsme dali dohromady širší tým lidí, kteří byli pro naši myšlenku stejně nadšeni a sestavili jsme silný tým bytových architektů a designérů.

Jsme rádi, že nám spokojení zákazníci potvrzují, že jim naše služba šetří čas i peníze. Díky tomu víme, že tahle práce má smysl.

Těšíme se, že pomůžeme s návrhem interiéru i vám.

 

Máte na nás jakoukoli otázku?